Sık Sorulan Sorular
Buradasınız: Anasayfa / Sık Sorulan Sorular
Sık Sorulan Sorular
Firmamız hakkında tüm merak ettiklerinizi aşağıdaki sorular içinde bulabilirsiniz
Halıları evden alıyor musunuz?
Evet, evinizden ücretsiz bir şekilde halılarınızı alıyor ve teslim ediyoruz.
Halıları poşette saklaya bilirmiyim?
Halıları poşet içinde saklamanızı önermiyoruz. Poşet sadece taşıma amaçlı kullanılmalıdır. Aksi halde halınıza zarar verebilecek küflenmeler yaşanabilir.Yaşanacak olumsuz durumlar için firmamız sorumlu değildir !
Kapıda Halıları Teslim Alırken Teslimat Tarihi Belirten Bir Fiş Veriyor Musunuz ?
Hayır, kağıt israfını önlemek ve 0 atık projesine katkıda bulunmak amacıyla sizlere fiş kesmek yerine halı adeti ve halıların teslim tarihini belirten bir kısa SMS yollamaktayız.
Halıların Teslim Edilmesi Süresi Ne Kadar?
Malatya'nın en iyi yıkama firması olarak Malatya Merkez, Battalgazi ve Yeşilyurt bölgesinde yaz kış fark etmeden 3 günde tamamen kurutulup teslim edilmektedir.
Malatya Cihan Halı Yıkama Fabrikasında halılar nasıl yıkanıyor?
Tam otomatik halı yıkama makinaları kullanılarak derinlemesine temizlik sağlıyoruz. Ayrıca halılar için özel üretilmiş halı şampuanları ile halı yıkama ve temizleme hizmeti sunuyoruz. Web sitemizden halıların nasıl yıkandığımızın tanıtım video izleyebilirsiniz.
Nasıl Halı Yıkama Siparişi Verebilirim?
Malatya Cihan Halı Yıkama Fabrikası, ☎0422 336 8890 ~☎0422 336 7606 telefonlardan sipariş verebilirsiniz. Firmamız Malatya bölgesine 4 mevsim kesintisiz ve ücretsiz teslimat hizmeti vermektedir.
Arayın, Hemen Halılarınızı Evinizden Alalım!