info@malatyahaliyikama.com
0422 336 88 90
0422 336 76 06
0506 596 28 16

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Malatya Halı Yıkama 2004 yılında malatya’da uzun yıllar hizmet vermiş olan bir ekip ile, profesyonel halı ve koltuk temizliği yapmak amacıyla kurulmuştur. Bu gün itibari ile 1150 m2 kapalı alanda 16 personel ve 3 Servis aracı ile, malatya halı yıkama sektöründe en iyi hizmet veren firma olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Bu sayede halının evinizden teslim alınıp, temizlendikten sonra evinize teslim edilene kadar olan yolculuğu boyunca gerçekten temizlenip, bu temizliğini muhafaza etmesi garanti edilebilmektedir.

 

  • Halı ve Koltuklarınız ücretsiz evinizden alınıp evinize teslim edilmektedir.
  • Halı ve Koltuklarınız hırsızlık ve yangına karşı sigortalıdır.
  • Cami, okul ve toplu işlerinizde %20 indirim uygulanmaktadır.
  • Duvardan Duvara Halılarınız Yerinde Yıkanır.
  • Orjinal Renginde Ücretsiz! Overlok Yapılır.

 

Malatya Halı ve Koltuk Yıkama Kurulduğu günden bu güne kadar, halı yıkama, koltuk ve battaniye yıkama işleminin profesyonel bir hizmet olması gerektiğinin farkında olan Malatya Halı Yıkama, bu amaçla gerek ekibi gerekse ekipmanlarını bu yönde yenilemiş ve geliştirmiştir. Sektörde sıkça görülen aynı tesis içinde hem halı hem de oto yıkanması yada hijyenik olmayan ortamlarda, insan sağlığına zarar verebilecek temizlik ürünleri ile halıların temizlenmesi gibi durumlar Malatya Halı Yıkama’da rastlanması imkansız manzaralardır.

 

Malatya Halı Yıkama Şirketleri: Halılarınızı ücretsiz servis ile istediğiniz yerden alır veya yerinizde halı yıkama hizmeti verir. Halı Yıkama Şirketimiz bu bilinçle tüm duvardan duvara ve makina halılarınızı gerek yerinde, gerekse servisimizle alınarak fabrikamızda hijyenik bir ortamda modern makinalarla ve aletlerle temizliği yapılıp yerine teslim edilir.

 

Yapılan araştırmalara göre sadece insanın bedeninden günde yaklaşık 1-3 gram deri döküldüğü, ortalama büyüklükte bir evde yılda 4 kg. toz oluştuğu bu tozların bir çok alerjik hastalıklara yol açtığı tespit edilmiştir.Bir başka araştırma sonucunda alerjiyi tetikleyecek miktarda tozun toplandığı yerin evlerde kullanılan halıların olduğu belirlenmiştir. Araştırmacılar neredeyse tüm evlerde bulunan akarların önemli bir alerjen tetikleyicisi olduğu konusunda hem fikir olmuşlardır. Bu alerjen üreticileri sıcağı ve nemi severler , halıların üstündeki tüylü kısımdan çok sert olan tabandaki kısıma kaçmayı tercih ederler , kullandığınız halılarınızı her hafta normal , ayda birde yoğun temizlik yapın , yılda en az bir kez profesyonel firmaya boş vurun demektedirler.Bu araştırma sonuçlarından anlaşıldığı gibi sürekli kullanılan halıların sağlık yönünden potansiyel bir tehlike olarak hayatınızdan çıkarılması için halılarınızın profesyonel olarak temizlenmesi gerekmektedir.on yıllarda profesyonel halı temizleme şirketlerinin yanında para kazanmak adına oto yıkama servisleri bu işe başlamışlardır. Sektör ile ilgili yeterli miktarda donanım ve bilgiye sahip olmayan bu tür işyerleri gayri sıhhı şartlarda bilinçsizce verdikleri hizmetle tüketiciyi zor durumda bırakmaktadır.Bununla birlikte tüm bilgiye , ekipmana ve donanıma sahip olan profesyonel halı yıkama firmalarına da bakış açısını olumsuz yönde etkilemektedir.

Cihan Halı'dan Kaliteli Hizmet Uygun Fiyat Garantisi İle Halılarınızı 4 Günde Teslim Ediyoruz.